ثبت برند


چگونگی ثبت برند

به ثبت رسانیدن برند اختیاری می باشد زیرا به ثبت رسانیدن برند سبب می گردد که مالک علامت از حمایت قانون برخوردار گردد بنابراین هیچ لزومی به منظور اجباری نمودن آن از جانب قانون گذار به نظر نمی رسد.در این مقاله از نحوه و چگونگی ثبت برند اطلاعات لازم را کسب نمایید .
مهر-20-1399
بیشتر

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند لاتین در کرج

در این مقاله به مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند لاتین پرداخته شده است مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-25-1398
بیشتر

مراحل تمدید علامت تجاری در کرج

قانون از هنگام به ثبت رسیدن برند یا علامت تجاری در کرج و ارائه اظهار نامه از متقاضی و علامت تجاری حمایت می کند . مدت اعتبار این علامت ثبت شده تا 10 سال می باشد . متقاضیان تا 6 ماه پس از انقضای مدت اعتبار فرصت دارید تا نسبت به تمدید آن برای 10 سال دیگر اقدام نمایید.
اردیبهشت-19-1398
بیشتر

ثبت علامت تجاری چای در کرج

در این مقاله به ثبت برند در چای پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-9-1398
بیشتر

ثبت برند لبنیات

با ثبت برند لبنیات شرایط سالمی برای مصرف کنندگان به وجود می آید همچنین باعث پیشرفت در کیفیت محصولات لبنی می شود.
اردیبهشت-5-1398
بیشتر

مزیت های ثبت برند در کرج چیست؟

حق استعمال انحصاری برند در کرج فقط برای کسی شناخته خواهد شد که برند خود را به ثبت رسانیده باشد.به این معنی که اشخاصی که برند خود را به ثبت نرسانند نمی توانند از استفاده اشخاص دیگر از آن برند جلوگیری کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-2-1398
بیشتر

ثبت برند در کرج چه مزایایی دارد؟

مجوز استفاده انحصاری برند تنها برای کسی که برند خود را ثبت نموده باشد شناخته خواهد شد.مقاله ثبت برند در کرج چه مزایایی دارد را بخوانید و اطلاعات خود را بالا ببرید.
فروردین-28-1398
بیشتر

شرایط انتخاب نام برند در کرج

انتخاب نمودن اسم برند مناسب در کرج برای هر شرکت در کرج یکی از مهم ترین و بااهمیت ترین عواملی می باشد که باید پیش از تاسیس نمودن و شروع به فعالیت آن شرکت در کرج به آن توجه گردد.
فروردین-25-1398
بیشتر

مراحل ثبت برند بین المللی

نخست برند مورد نظر را بایستی در کشور مبدا به ثبت برسانید سپس بایستی فرم اظهارنامه برند را کامل نمایید وسپس مدارک مورد نیاز را تدوین کنید،و از طریق اداره مالکیت صنعتی اقدام نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل ثبت برند بین المللی مقاله را مطالعه نمایید.
فروردین-20-1398
بیشتر

خرید و فروش برند تجاری در کرج

برند تجاری در کرج این قابلیت را دارد تا خرید وفروش گردد.امکان خرید برند تجاری در کرج سبب می شود که برندهای دیگری که از جانب صاحبان خودشان بدون استفاده باقی مانده اند تا هنگام به پایان رسیدن فرصتشان بدون استفاده نماند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
فروردین-18-1398
بیشتر

ثبت برند فارسی در کرج

برند فارسی برندی می باشد که بایستی در یکی از فرهنگ های معتبر فارسی نظیر فرهنگ دهخدا وجود داشته باشد.کلیه اشخاصی که در کرج صاحبان مشاغلی می باشند می توانند برند خود را به ثبت برسانند.جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-27-1397
بیشتر

ثبت برند لاتین در کرج

شما با ثبت برند لاتین در کرج مالک آن برند می شوید و هیچ شخص یا شرکت دیگری حق ندارد بدون اجازه از برند شما استفاده کند.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-26-1397
بیشتر

دلایل ثبت برند در کرج

از دلایل ثبت برند در کرج می توانیم به مواردی از قبیل استفاده انحصاری از برند،سلب حق کپی برداری یا سوء استفاده دیگران، بی نتیجه ماندن سرمایه گذاری شخص یا شرکت صاحب برند به دلیل گمراه نمودن مردم به وسیله افراد سودجو اشاره نماییم.
اسفند-25-1397
بیشتر

سامانه استعلام نام برند

با گرفتن استعلام برند قبل از ثبت آن می توانیم از کلیه برندهای ثبت شده در 45 طبقه کاری مطلع شویم.در برخی مواقع این امکان وجود دارد که بخواهیم برندی رابه کالا و یا خدماتی خاص اختصاص دهیم.
اسفند-21-1397
بیشتر

انواع ثبت برند

به طور کلی ثبت برند های تجاری را به ثبت برند در ایران و ثبت برند بین المللی (مادرید) تقسیم می کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-20-1397
بیشتر
ثبت شرکت آراکس

سرعت و دقت بالا

ثبت شرکت آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت شرکت آراکس

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.