ثبت لوگو و نشان تجاری

دقت کنید داشتن یک استراتژی برای توسعه کسب کار و افزایش فروش برای صاحب هر شغلی خیلی مهم است. اینکه ثبت لوگو و نشان تجاری چیست و به چه کار می آید مهم است. و توضیح اینکه قضیه ساده است.

جواب سوال لوگو چیست؟

اینجاست که به هر طرح گرافیکی و یا شکل و ترسیمی را می توان لوگو نام گذاشت و شما میتوانید هر شکل و طرحی را ثبت لوگو کنید. یک نوع لوگو داریم که به آن لوگو تایپ نیز می گویند که به شکل تغییر یافته ی حروف یا کلمات گفته می شود و آن هم می توان به ثبت رسانید. حتی در برخی مواقع لوگو تایپ یک طرحی را می شود یه عنوان ثبت طرح صنعتی انجام دهیم.

حفاظت از لوگو و نشان تجاری
ثبت لوگوی شرکت یا کسب و کار شخصی مغازه رستوران فست فود کافه مطبخ آهنگری می تواند به محافظت از آن بیانجامد. ثبت برند و ثبت لوگو چندان دشوار نیست و مدارک زیادی هم لازم ندارد مدارک ثبت برند را در مقالات دیگر بخوانید.

اگر برای ثبت برند طراحی نیز انجام داده اید می توانید آنرا با نام تجاری که برای ثبت آماده کرده اید یک طرح یا نقش یا شکل هم استفاده کنید و ثبت کنید و به اصطلاح لوگو را با ثبت برند یا نام تجاری همراه هم انجام دهید. اگر طراحی لوگو انجام نداده اید ، کارشناسان و مشاوران ما می توانند شما را یاری دهند.

تخصصی ترین امور ثبتی ، ثبت برند در کرج و ثبت علامت تجاری در کرج را به مجتمع ثبت آراکس بسپارید هم اکنون تماس بگیرید.

ثبت لوگو و نشان تجاری در ایران

خیلی از متقاضیان ثبت علامت تجاری ، ثبت مالکیت صنعتی از کارشناسان برند و برند سازی می پرسند. پاسخ به سوالاتی از این دست به برنامه ریزیتان در خصوص آینده شغل و کارتان کمک شایانی می کند.

ثبت برند یا ثبت لوگو در ایران از لحاظ ماهیتی تفاوتی با هم ندارند و اکثر کارشناسان بر این باورند که یکی هستند . هر دو در اداره ثبت علامت تجاری ثبت می شوند، و مدارک یکسانی برای ثبتشان نیاز است. ثبت به صورت ملی صورت می گیرد و نیازی نیست شهر به شهر انجام شود. می توانید با اولین مرکز تخصصی ثبت برند و علائم تجاری تماس بگیرید و از مشاوره و پیگیری به روز موسسه حقوقی آراکس بهره مند شوید و خود را آگاه سازید.

چنانچه تا کنون ثبت برند یا ثبت لوگو محصول یا خدمات خود را انجام نداده اید باید بدانید که ضرر زیادی به خود وارد کرده اید. زیان از این لحاظ که بایستی ثبت مالکیت صنعتی اش را انجام می دادید. 

برای صاحبان مشاغل و کارفرمایانی که برای کسب و کار خود ارزشی قایل هستند ممکن است پیش آید که هزینه و زحمت زیادی برای طراحی لوگو ، مهر یا آرم فروشگاه شرکت مغازه یا محصول خویش صرف کرده باشند. بدون شک احتمال س��ء استفاده از هر لوگویی وجود دارد.

رسمیت یافتن و هویت قانونی پیدا کردن یک برند و یا نشان تجاری در اداره مالکیت صنعتی صورت می گیرد . در نتیجه متقاضیان که در صدد ثبت برندو طی کردن مراحل ثبت برند هستند می توانند با کلید کردن بر روی لینک اطلاعات لازم را کسب نمایند . 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت آراکس

سرعت و دقت بالا

ثبت شرکت آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت شرکت آراکس

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.